Подати записку на Літургію

Христос Воскресе!
Записка на Літургію – тепер Ви можете подати її онлайн, так само, як у свічній лавці безпосередньо у нашому храмі. Записку можна подати:
  • заказну (з Проскомідією)
  • просту (без Проскомідії)
При цьому заказна записка може бути подана на кілька днів (до 6-ти, на практиці – на седмицю).
Наприклад, можна подати заказну записку на Літургію з воскресного дня на седмицю (по наступну суботу).
Сума пожертви за записки на Літургію – за можливості (так само, як на свічній лавці у храмі).
Записки Ви можете подати в зручний для Вас спосіб:
  • на сайті через цю форму
  • написати на [email protected] перелік імен та підтвердження про пожертву
  • написати на Facebook у Messenger сторінки храму (перейти сюди або сюди) перелік імен та підтвердження про пожертву
Пожертву можна перерахувати на карти, також доступні інші способи, див. ревізити за посиланням.
Спаси Господь.
Якщо щось у процесі подання записки вбачається Вам незручним, будь-ласка, напишіть нам. Ми намагаємось цей процес зробити якомога зручнішим для Вас.