Розклад богослужінь

Подати записку на Літургію, на сорокоуст, акафіст, молебень, тощо можна за посиланням.

Неділя 21 квітня
  • Неділя 5-та Великого посту
  • Прп. Марії Єгипетської
18.00 Вечірнє богослужіння з акафістом Страстям Христовим
Понеділок 22 квітня
8.00 Ранкове богослужіння
Вівторок 23 квітня
8.30 Ранкове богослужіння
Середа 24 квітня
8.30 Літургія Передосвячених Дарів
Четвер 25 квітня
8.30 Ранкове богослужіння
П’ятниця 26 квітня
8.30 Літургія Передосвячених Дарів
Субота 27 квітня
  • Лазарева субота
    Воскрешення прав. Лазаря
17.00 Всеношне бдіння
квітня Неділя 28 квітня
  • Неділя 6-та, Ваій (Вербна)
  • Вхід Господній до Єрусалима
18.00 Вечірнє богослужіння

Таїнство соборування буде звершуватись:

•  1 травня, середа, після вечірнього богослужіння, орієнтовно о 19:00

1. Administrator

Доброго дня. Сповідь можлива під час богослужіння. Вибачте, не помітили раніше Ваше запитання.
      Якщо служиться Літургія Передосвячених Дарів, то сповідь має бути.

1. Олександр

Доброго дня. З Великим постом! Коли у Храмі будуть відбуватися Пасії з акафістом Страстям Христовим? Спаси Господи!

1. Administrator

Доброго дня. Спаси Господь. З Великим постом і Вас.
      Перша Пасія з читанням Страстного Євангелія має бути на вечірньому богослужінні у п`ятницю 29.03.2024.
      Перший Акафіст Страстям Христовим має читатися за вечірнім богослужінням у неділю 31.03.2024.
      Внизу сторінки з розкладом богослужінь Ви можете побачити посилання на Телеграм-канал – там розклад публікується раніше, ніж на сайті. І там вже є розклад на наступну седмицю, з зазначенням, коли Пасія та Акафіст Страстям Христовим.
      Спаси Господь.

1. Administrator

Вибачте, не помітили раніше. Зазвичай після Літургії правлять панахиду або літію за упокій.

1. Administrator

Вибачте, вчора не помітили Ваше запитання, було пізно.
      Панахида зазвичай правиться після Літургії. Сьогодні правилась після Великого освячення води (яке було після Літургії)

Під час богослужінь.
      Зазвичай: 1) під час Літургії, 2) на всенічному бдінні у суботу увечері або напередодні великих свят.

А якщо це просте вечірнє богослужіння, то за потреби можна попросити священника.

1. Administrator

У нашому храмі Таїнство Соборування у Різдвяний піст не проводиться. Проте можливо провести в індивідуальному порядку.

2. Юлія

Доброго вечора, скажіть, будь ласка, в неділю вранці 16 квітня ще буде освячення пасок?

1. Administrator

Доброго вечора! Так. Освячення пасок має бути після Літургії, орієнтовно о 11.30.
      (Початок Пасхального богослужіння 16 квітня о 9.00 – Світла Пасхальна заутреня та Літургія)

3. Tanja

Добрий вечір! Скажіть будь ласка в неділю 16квітня о котрій годині будуть святить паски ?

1. Administrator

Доброго вечора! Після Літургії, орієнтовно о 11.30.

1. Administrator

Доброго дня. Увечері в суботу – Пасхальне богослужіння. Освячення пасок буде після завершення богослужіння.

Початок богослужіння о 17.30.
      Тривалість богослужіння точно сказати не можу, але орієнтовно від 2,5 – 3 год

1. Administrator

Вибачте, щойно прочитали Ваше запитання. Початок богослужіння з виносом Плащаниці – о 10.00 відповідно до розкладу. Безпосередньо винос Плащаниці – десь через 2,5 год після початку.
      Якщо Ви пропустили богослужіння, можете подивитися в записі трансляції

4. Administrator

Доброго дня. Сповідь у Велику Суботу зранку буде, оскільки має служитися Літургія.

Увечері в суботу на 17.30 – Пасхальне богослужіння. Вибачте, нещодавно – уточнена інформація, що сповіді на Пасхальному богослужінні увечері в суботу не буде.

Якщо маєте ще питання, пишіть.

5. Світлана

Добрий день, підскажіть будь ласка в який час можна буде прийти освятити паски 16.04.23?

1. Administrator

Вітаю. Освячення пасок буде після закінчення богослужіння.
      Пасхальне богослужіння 16.04.2023 має початися о 9:00. Тривалість – приблизно 2,5 год. Це друге Пасхальне богослужіння.

Перше Пасхальне богослужіння за розкладом має бути у суботу 15.04.2023 увечері (початок о 17.30). Тривалість трохи більше, оскільки буде служитися ще Пасхальна полуношниця. Після закінчення богослужіння буде освячення пасок.

Якщо маєте ще питання, пишіть.

6. Алла Хорєва

Добрий вечір. Я хочу пособоруватися 12.04.2023 0 18.00. Що мені для цього потрібно. Я сьогодні 09.04.2023 пройшла сповідь та таїнство причастя.

Доброго дня, Алло.

Вам потрібно записатися на свічній лавці. Ваше ім’я внесуть до списку імен, які священник буде поминати в молитвах під час Таїнства.
      Пожертва – 50 грн або за можливості.
      Також потрібно мати чи купити свічку, яку Ви будете тримати запаленою під час Таїнства.

Додаткові практичні поради (хоча вони Вам можуть бути відомі): священник помазує св. маслом лице, місце трохи нижче шиї та кисті рук. Тому варто вдягнути зручний одяг. Серветки дадуть на свічній лавці, але можете взяти також.

Що стосується духовної підготовки – можете прослухати слово настанови щодо суті Таїнства Соборування за посиланням:

Спаси Господь.

1. Administrator

Доброго дня. Напередодні свят, увечері в суботу – так. В інші дні – за потреби. Ви можете попросити священника, і він Вас посповідає.

7. Евгений

Спаси Господи, дорогие отцы, братья и сестры!
    Поздравляю всю Свято- Троицкую общину с наступающими праздниками Благовещения Пресвятой Богородицы и Входа Господня во Иерусалим!
    Дай Бог всем нам невозбранно, мирно и благоговейно встретить и эти великие праздники, и Святое Воскресение Христово!

Вопрос же у меня о Таинстве Соборования. Будет ли еще проводиться Соборование в вашем храме этим постом?
    Если да, то когда и во сколько?

С уважением –
    раб Божий Евгений.

Спаси Господь!
      Таїнство Соборування має бути ще у Велику Середу (12.04.2023) після вечірнього богослужіння.
      Орієнтовний час початку Таїнства – о 18:00