Подати записку, замовлення треб

Дорогі брати і сестри!

У нашому храмі є можливість подати імена як на довготривале поминання (сорокоуст), так і на разове (наприклад, акафіст).

Подати імена можна в один із зручний для Вас спосіб:

1. через форму на сайті – для цього перейти за посиланням біля потрібної треби – див. перелік далі
  2. через Telegramt.me/TR_CHURCH
  3. через Viber за номером +38 095 0502616
  4. написати на е-пошту [email protected] перелік треб, імен та підтвердження про пожертву
  5. написати на Facebook у Messenger сторінки храму (перейти сюди або сюди) перелік треб, імен та підтвердження про пожертвуРеквізити для пожертви – за посиланням.

Перелік треб

1. Довготривале поминання

Приймаються імена за здоров’я та упокій лише хрещених православних християн.
Види поминання:

• Сорокоуст                                                                       – 40 грн за ім’я
  • Поминання на Літургії на півроку                               – 150 грн за ім’я
  • Поминання на Літургії на рік                                        – 300 грн за ім’я

Замовити можна тут: подати імена.
Або у будь-який інший спосіб, вказаний на початку цієї сторінки.

2. Разове поминання на Літургії

• Заказна записка на Літургію (з Проскомідією) на 1 день чи на кілька днів (подати імена)
  • Проста записка на Літургію (без Проскомідії) (подати імена)

Сума пожертви – за можливості. Реквізити для пожертв – за посиланням.
Замовити можна за посиланням після назви треби. Або у будь-який інший спосіб, вказаний на початку цієї сторінки.

3. Постова записка на Великий піст (за упокій)

Сума пожертви – від 5 до 10 грн за ім’я (відповідно до Ваших можливостей).
Подати імена можна тут: подати постову записку.

4. Молебні та акафісти, літія за упокій

Сума пожертви – за можливості. Реквізити для пожертв – за посиланням.

5. Поставити свічку
Вкажіть, які свічки Ви хочете поставити та додайте коментар за необхідності (наприклад: свічки по 30 грн Спасителю та Божій Матері за здоров’я).

Суми пожертви за свічки:

свічка за 50 грн
свічка за 30 грн
свічка за 20 грн
свічка за 10 грн
свічка за   8 грн
свічка за   5 грн

Замовити можна тут: поставити свічку.
Або у будь-який інший спосіб, вказаний на початку цієї сторінки.

____________________

Якщо маєте питання щодо замовлення поминань, пишіть нам на у Телеграм t.me/TR_CHURCH, на е-пошту [email protected] або на +380950502616 (будь-які месенджери)