Про центр

 

Разом ми зможемо!

У жовтні 2009 року в Києві група батьків, педагогів і православного священства започаткувала незвичний проєкт. Завдання проєкту, який тепер носить ім’я «Троїцький центр», було непростим і, на наш погляд, вкрай важливим: поєднати звичайне світське навчання з освітою світоглядною, православною.

У центрі навчались і навчаються діти з православних сімей чи тих, що поступово торують свій шлях до Православ’я.
Мабуть, Господь благословив наші наміри. Тому що спочатку діток було всього 12, а сьогодні їх понад 140. Вони вчаться на базі однієї з київських шкіл. Підкреслимо, наші діти здобувають освіту за двома напрямками: цілком звичайний державний стандарт – плюс система додаткового виховання та навчання, що відображає основні духовні та моральні орієнтири сімей, у яких вони зростають.

Ми не вважаємо своїм завданням формувати якусь відокремлену групу ідеально православних дітей, які в тепличних умовах досягатимуть висот духовної досконалості. Наша мета – дати дітям християнське розуміння всього, що відбувається у світі й навчити їх правильного ставлення та вчинків в умовах сучасного світського суспільства. Щоб, озброєні сучасними науковими знаннями, вони могли застосовувати їх із позицій віри, із позицій Православ’я.

Звісно, ми не можемо вилучити наших дітей із сучасних реалій, але навчити їх правильно жити з Богом у серці за будь-яких обставин – наше головне завдання. І, при всій скдадності, це можна здіснити, адже душа будь-якої дитини відкрита для Христа і з радістю Його приймає.

Якщо захочете разом зі своїми дітками розділити наші труди та радощі, ви можете запитати про нас у Троїцькому храмі біля метро «Олімпійська» (вулиця Жилянська, 4).
Ми вдячні всім, хто з нами весь цей час, хто трудиться і допомагає молитвою, вчинками та пожертвами.

Перегляди (2054)